Aplikacja mobilna – iOS

Aplikacja dostępna

 z poziomu sklepu

 App Store

button-app-store

Jak zacząć?

Uruchom zainstalowaną aplikację mobilną.

Lokalizacje

Ustaw lokalizacje – miejsca, w których chcesz śledzić wydarzenia

 

Ta ikonka  oznacza miejscowość w systemie Evenio. Po wybraniu takiej miejscowości na pewno znajdziesz w Evenio jakieś interesujące Cię wydarzenia.
A jeśli przy swojej miejscowości nie widzisz tego znaczka? Nic straconego – udaj się do Urzędu Miasta lub Gminy i powiedz tam o Evenio 🙂

 

Jeśli chcesz, aby Evenio informowało Cię również o wywozach odpadów, podaj w lokalizacji pełen adres (miejscowość, ulica, numer domu) – tylko wtedy będziemy mogli sprawdzić kiedy przyjeżdża do Ciebie śmieciarka.
Jeśli interesują Cię tylko wydarzenia ogólne: miejskie, gminne, sportowe, kulturalne, itp. – wystarczy, że w lokalizacjach ustawisz samą miejscowość.

Lokalizacje, które ustawiłeś zobaczysz na liście lub na mapie

 

Ustawione wcześniej lokalizacje można skasować. Wystarczy, że przesuniesz palcem w lewo w tabeli lokalizacji, a pojawi się czerwony przycisk usuwania

Uważaj!
Jeśli skasujesz lokalizację, usuniesz jednocześnie wszystkie ustawione uprzednio dla tej lokalizacji kategorie wydarzeń i inne zapamiętane dla niej ustawienia.

Kategorie wydarzeń

Dla każdej z ustawionych lokalizacji możesz wybrać interesujące Cię kategorie wydarzeń:

 

Na tym ekranie możesz zaznaczać i odznaczać poszczególne kategorie wydarzeń.

Pamiętaj: zaznacz sobie tylko te kategorie, które Cię interesują. Dzięki temu unikniesz spamu – informacji o nieinteresujących Cię wydarzeniach.

 

Jeśli włączysz automatyczne powiadomienia, aplikacja Evenio przypomni Ci o każdym wydarzeniu tej kategorii w dniu wydarzenia i/lub dzień wcześniej, o godzinie którą tu ustawisz. Dodatkowo możesz wybrać powiadomienie z dźwiękiem.

 

Ustaw automatyczne przypomnienia, a będziesz zawsze pamiętał o interesujących Cię wydarzeniach sportowych, kulturalnych i innych, będziesz na bieżąco z tym co dzieje się w Twoim mieście czy gminie. I już nigdy nie zapomnisz wystawić śmieci przed przyjazdem śmieciarki 🙂

Wydarzenia

Wszystkie wydarzenia dla ustawionych przez Ciebie lokalizacji i wybranych kategorii zobaczysz w kalendarzu

 

 

Na następnych ekranach możesz zobaczyć szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia i jego opis:

 

Oprócz adresu wyświetlamy także położenie wydarzenia na mapie. Jeśli zechcesz – Evenio poprowadzi Cię nawigacją od miejsca, w którym się znajdujesz wprost do miejsca wydarzenia.

Możesz sobie ustawić przypomnienie bezpośrednio do wydarzenia
– wystarczy, że stukniesz w budzik

 

 Możesz wpisać sobie tytuł przypomnienia i ustawić datę i czas, w którym aplikacja ma Ci przypomnieć o ważnym dla Ciebie wydarzeniu

 

 

Przypomnienia

Jeśli ustawiłeś w aplikacji przypomnienie do wydarzenia, albo automatyczne przypomnienia do całej kategorii wydarzeń, Evenio o wybranej przez Ciebie godzinie powiadomi Cię o ważnym bądź interesującym Cię wydarzeniu. Powiadomienie pokaże się na ekranie Twojego telefonu nawet jeśli aktualnie nie używasz aplikacji.


Zgłoszenia i reklamacje

Do niektórych wydarzeń możesz składać za pomocą aplikacji zgłoszenia i/lub reklamacje.

 

Wpisz tytuł swojego zgłoszenia i jego treść. Możesz dołączyć bieżącą pozycję GPS oraz swoje dane kontaktowe: numer telefonu i / lub adres email.

Pamiętaj: abyśmy mogli przesłać Twoje dane kontaktowe, potrzebna jest Twoja zgoda, której udzielasz na ekranie Ustawień. Tam też możesz wpisać numer telefonu i adres email, które będziemy dołączali do zgłoszeń, gdy tylko zaznaczysz taką opcję.

 

Do zgłoszenia czy reklamacji możesz także dołączyć zdjęcia. Możesz zrobić je telefonem bezpośrednio w aplikacji, albo pobrać z galerii zdjęć Twojego urządzenia

Możesz na bieżąco podglądać listę złożonych zgłoszeń i reklamacji. Widzisz ich status (np. oczekiwanie na odpowiedź), a kiedy już odpowiedź nadejdzie – przeczytasz ją w aplikacji

Ustawienia aplikacji

Na tym ekranie możesz nam udzielić zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych: numer telefonu i adres e-mail do celów dołączania do Twoich zgłoszeń i reklamacji.
Tutaj możesz też ustawić wstępnie schemat powiadomień dla wydarzeń. Schemat ten wyświetlimy Ci jako domyślny, jeśli będziesz chciał sobie ustawić przypomnienia dla wydarzeń z interesującej Cię kategorii.

 

Pamiętaj:
Jeśli zmienisz tutaj domyślne ustawienia i stukniesz „Ustaw”, to zmienisz także wszystkie wcześniejsze ustawienia dla kategorii.
Jeśli chcesz, żeby Twoje domyślne ustawienia obowiązywały jedynie w przyszłości, nie wciskaj przycisku Ustaw.

 

 

Inne

Pamiętaj, że Evenio to platforma komunikacji pomiędzy Tobą, a służbami miejskimi / gminnymi.

Jeśli właśnie widzisz:
• dzikie wysypisko śmieci
• efekt nocnych działań wandali w mieście
• niepokojące zjawisko na drodze
• pękniętą rurę na ulicy, itp.

Zgłoś ten fakt do odpowiednich służb za pomocą aplikacji Evenio*. Do zgłoszenia możesz dołączyć zdjęcia, pozycję GPS,

a jeśli tak zdecydujesz – także swój numer telefonu i / lub adres e-mail.

Możesz także zadzwonić do odpowiednich służb bezpośrednio z aplikacji*.

*Funkcje w opracowaniu, dostępne w następnej wersji aplikacji